Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (8)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Лисиченко М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 27
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Лисиченко М. Л. 
Низькоенергетичні лазерні електротехнології в тваринництві : Автореф. дис... д-ра техн. наук / М. Л. Лисиченко; Харк. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П.Василенка. - Х., 2006. - 40 c. - укp.

Висвітлено питання передумов, технологій і технічних засобів щодо підвищення продуктивності сільськогосподарських тварин і птиці за умов впливу на них низькоенергетичного лазерного випромінювання (НЕЛВ). З'ясовано місце та задачі низькоенергетичних лазерних електротехнологій (НЕЛЕТ) у системі оптичних електротехнологій. Проведено кількісний аналіз існуючих гіпотез молекулярно-клітинних механізмів взаємодії НЕЛВ з біологічними об'єктами (БО) з метою визначення найбільш прийнятної щодо використання. Розглянуто процес лазерної обробки на засадах дослідження умов розповсюдження НЕЛВ у біологічному середовищі залежно до рівня їх організації. Теоретично обгрунтовано параметри та розроблено систему вимірювання надслабкого світіння БО після лазерної обробки. Досліджено вплив НЕЛВ на БО з метою визначення параметрів НЕЛЕТ на етапі репродукції, вирощування та утримання промислового стада у тваринництві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П071.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА344072 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Сотнік О. В. 
Компенсація реактивної потужності сільських низьковольтних мереж побутового призначення / О. В. Сотнік, М. Л. Лисиченко // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2011. - Вип. 11, т. 4. - С. 120-124. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Запропоновано удосконалити розрахунки сільських побутових споживачів за використану електроенергію з енергосистемою.


Індекс рубрикатора НБУВ: З279.25-052

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Худобін М. В. 
Пристрій сенсорних сигналів / М. В. Худобін, О. М. Мороз, М. Л. Лисиченко, А. К. Шевченко // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2011. - № 5/5. - С. 37-39. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Запропоновано конструкцію пристрою для створення слухової апаратури, а саме: електронна біонічна система людського слуху.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р683.024.2 с05

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Сотнік О. В. 
Дослідження зв'язку між активними та реактивними складовими навантаження в сільських електричних мережах комунально-побутового призначення / О. В. Сотнік, М. Л. Лисиченко, М. М. Вітренко // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2013. - Вип. 13, т. 5. - С. 92-96. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

На підставі експериментальних даних визначено кореляційний зв'язок між активною та реактивною складовими сільського комунально-побутового електронавантаження, який визначається за формулами лінійних регресій.


Індекс рубрикатора НБУВ: П076.24 + З279.25

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Середин М. Ю. 
Аналіз впливу якості електричної енергії на ефективність роботи машин безперервного транспортування на елеваторних комплексах / М. Ю. Середин, М. Л. Лисиченко // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2013. - Вип. 13, т. 5. - С. 106-111. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Проаналізовано можливий вплив якісних показників електричної енергії, що живить електроприводи машин безперервного транспортування, на ефективність їх роботи.


Індекс рубрикатора НБУВ: П076.25 + З27-052

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Лисиченко М. Л. 
Аналіз динамічної стійкості асинхронного електропривода при відхиленні напруги / М. Л. Лисиченко, В. В. Гузенко // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2013. - Вип. 13, т. 4. - С. 188-192. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Визначено показники динамічної стійкості та обгрунтовано динамічні перехідні властивості асинхронного двигуна, які впливають на стійкість системи електропривод - робоча машина, на прикладі насосної станції Краснопавлівського водоканалу.


Індекс рубрикатора НБУВ: З291.63-016

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Міленін Д. М. 
Геометрія області еліпсоїда, освітлюємого точковим джерелом / Д. М. Міленін, М. Л. Лисиченко, О. І. Завгородній // Энергосбережение. Энергетика. Энергоаудит. - 2015. - № 12. - С. 50-57. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

На основі теоретичних досліджень встановлено умови опромінення поверхні шкаралупи яйця від точкового джерела когерентного монохроматичного випромінювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л932-909

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25317 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Луньова В. А. 
Особливості розвитку маркетингу інновацій на підприємствах / В. А. Луньова, В. М. Онегіна, М. Л. Лисиченко, О. В. Панкова // Актуал. проблеми інновац. економіки. - 2017. - № 1. - С. 34-39. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розглянуто особливості маркетингу інновацій на підприємствах. Визначено, що у ринкових умовах господарювання важливим етапом інноваційного процесу стає маркетинг інновацій, як систематична діяльність всіх його суб'єктів з розробки, організації виробництва та просування на ринок нових товарів, послуг та технологій для задоволення потреб споживачів і суспільства у більш ефективний, ніж у конкурентів спосіб, на основі підвищення та реалізації інноваційного потенціалу підприємства, пошуку нових напрямків та засобів його ефективного використання з метою отримання прибутку та забезпечення умов його сталого розвитку. Саме у функціонуванні інноваційного агропромислового кластеру маркетинг інновацій має здійснюватися на трьох рівнях: на рівні наукових установ, як маркетинг новацій; на рівні сільськогосподарських підприємств, як маркетинг інноваційної сільськогосподарської продукції; на рівні державних установ, як маркетинг досягнень інноваційного аграрного кластеру, пропагування соціальної та екологічної значущості продукованих в кластері інновацій. Лише на всіх цих рівнях має сформуватися комплекс маркетингу інновацій.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-55-211.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101404 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Сорокін М. С. 
Концепція розвитку сільськогосподарської техніки з використанням гібридного приводу / М. С. Сорокін, М. Л. Лисиченко, В. В. Ясак // Інженерія природокористування. - 2016. - № 2. - С. 25-28. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Сучасні тенденції розвитку світової економіки змушують все більше відмовлятися від традиційних джерел енергії, переходячи до нетрадиційних та відновлювальних. Одним з перспективних напрямків є все більше застосування електричної енергії, виробництво якої, у зв'язку із сучасним розвитком науки і техніки є найбільш економічно і екологічно вигідним. Розглянуто сучасні напрямки розвитку гібридного електроприводу, основні аспекти проектування, та розглянуто можливість використання та застосування його в сільськогосподарський техніці. На основі аналізу літератури було розглянуто низку сучасних підходів, щодо конструкції тягових електричних двигунів, проаналізовано основні важливі моменті та розглянуто етапи розробки та застосування мотор-колес для приводів начіпних агрегатів, що використовуються під час виконання польових робіт з великими енергозатратами, наприклад оранка або культивація. Таким чином, можна зменшити потужність силового агрегату основного двигуна, знизити вартість тягових тракторів, за рахунок, спрощення конструкції та зменшення їх вартості. Економічний ефект слід очікувати і від зменшення витрать пального та широкому виборі відновлювальних джерел електроенергії. Спираючись на наведені данні при розробці та подальшому дослідженні гібридного електроприводу для сільськогосподарської техніки, дозволить розробити систему, яка дозволить зменшити витрати традиційних видів палива та зменшить забрудненість навколишнього середовища. Розвиток та впровадження електроприводу в сільське господарство, для використання на транспортних засобах, є найбільш перспективним та сучасним напрямком розвитку в сільськогосподарському машинобудуванні.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072-31 + О152

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101173 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Лисиченко М. Л. 
Інтенсифікація біохімічних процесів у насінні сільськогосподарських культур / М. Л. Лисиченко, О. В. Панкова // Інженерія природокористування. - 2016. - № 2. - С. 44-47. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П144

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101173 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
11.

Лисиченко М. Л. 
Оцінка характеристик електродвигунів для індивідуального приводу висівальних агрегатів / М. Л. Лисиченко, М. Ю. Середин // Інженерія природокористування. - 2016. - № 2. - С. 94-98. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Проведено аналіз досліджень та публікацій в науково-технічній літературі існуючих проблем при використанні сільськогосподарських посівних машин в технології обробки пропашних культур. В ході проведення дослідження розглянуті питання підвищення ефективності використання сільськогосподарської техніки при проведенні основних операцій в системах точного висіву з використання індивідуального електричного приводу висівальних апаратів або механізмів. Перспективним напрямом розвитку висівних машин є застосування електричних двигунів змінного струму для індивідуального приводу висівного апарату. Електричні двигуни мають кращі експлуатаційно-економічні та якісних характеристики при роботі із висівним апаратом у порівнянні із використанням обертового моменту від валу відбору потужності для групового приводу виконавчих механізмів. В якості основних варіантів електричного приводу були розглянуті двигуни постійного струму з незалежним або паралельним збудженням, трифазні асинхронні двигуни з короткозамкненим ротором із керуванням орієнтованим полем, трифазні синхронні двигуни з постійними магнітами та крокові двигуни. Для первинної оцінки експлуатаційно-економічних та якісних характеристик при роботі із висівним апаратом проаналізовані механічні та навантажувальні характеристики розглянутих електричних приводів. Після аналізу характеристик приводів виявилось, що більш доцільно використовувати трифазні синхронні двигуни з постійними магнітами або крокові двигуни. Також приведено структурну схему керування трифазним синхронним електричним двигуном з постійними ніодімовими магнітами в колі ротора з використанням триконтурної системи керування із підпорядкованим регулювання вихідних параметрів, яка задовольняє вимогам робочого механізму. На основі одержаних даних сформульовані задачі для проведення подальших досліджень для вибору електродвигуна приводу висівального апарату, системи його керування та живлення.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.4-31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101173 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Сотнік О. В. 
Застосування лічильників на напругу 220 В для обліку електричної енергії у високовольтних мережах / О. В. Сотнік, М. Л. Лисиченко, М. М. Вітренко // Енергетика та комп'ютер.-інтегр. технології в АПК. - 2014. - № 1. - С. 45-46. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Показано, що використовуючи спеціальні схеми з'єднань однофазних вимірювальних трансформаторів та обмоток напруги лічильників, можливо застосівання лічильників напругою 220 В в мережах високої напруги.


Індекс рубрикатора НБУВ: З221.4-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101219 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Міленін Д. М. 
Визначення умов підвищення ефективності опромінення нерухомого яйця точковим джерелами / Д. М. Міленін, М. Л. Лисиченко, О. І. Завгородній // Енергетика та комп'ютер.-інтегр. технології в АПК. - 2015. - № 1. - С. 39-42. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Запропоновано методику розрахунку опроміненості поверхні шкаралупи яйця в процесі лазерної обробки інкубаційного яйця, при використання точкового джерела випромінювання для забезпечення якісної активізації мікрофлори.


Індекс рубрикатора НБУВ: П68-44

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101219 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Сухін В. В. 
Метод розрахунку лазерного опромінення кореневої системи рослин стрижневого типу в живильному розчині гідропонної установки / В. В. Сухін, М. Л. Лисиченко // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - 2017. - Вип. 186. - С. 129-131. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Запропоновано методику розрахунку лазерного опромінення кореневої системи рослин стрижневого типу в живильному розчині гідропонної установки для визначення розподілення випромінювання на корені і розрахунку необхідних параметрів випромінювання для активізації фізіологічних процесів у рослинах.


Індекс рубрикатора НБУВ: П144.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Сухін В. В. 
Модель температурного поля зони всмоктування кореневої системи рослин, викликаного впливом лазерного випромінювання / В. В. Сухін, М. Л. Лисиченко // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - 2016. - Вип. 175. - С. 51-54. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Запропоновано математичну модель температурного поля зони всмоктування кореневої системи рослин, викликаного впливом лазерного випромінювання. Розроблена модель може бути застосована для визначення розподілу температур від значень яких, залежить інтенсивність всмоктування води і поживних речовин коренем, і як наслідок - розвиток рослин.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е50*731.611-636

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Хандола Ю. М. 
Перспективи застосування регульованого електроприводу в АПК / Ю. М. Хандола, М. Л. Лисиченко, А. О. Лісняк // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - 2016. - Вип. 175. - С. 79-81. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Розглянуто можливості застосування систем регульованого електроприводу в технологічних процесах сільськогосподарського виробництва та показано реальні його переваги на прикладі вентиляційної установки з центробіжним вентилятором.


Індекс рубрикатора НБУВ: З291 + П076

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Міленін Д. М. 
Опромінення еліпсоїда двома точковими джерелами / Д. М. Міленін, М. Л. Лисиченко // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - 2016. - Вип. 175. - С. 102-105. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Запропоновано методику розрахунку опроміненості поверхні шкаралупи яйця в процесі лазерної обробки інкубаційного яйця, за використання двох точкових джерел випромінювання для забезпечення якісної активізації мікрофлори.


Індекс рубрикатора НБУВ: П68-205

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Міленін Д. М. 
Опромінення нерухомого яйця точковим джерелом / Д. М. Міленін, М. Л. Лисиченко, О. І. Завгородній // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. Техн. науки. - 2015. - Вип. 164. - С. 58-61. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Запропоновано методику розрахунку опроміненості поверхні шкаралупи яйця у процесі лазерної обробки інкубаційного яйця, за використання точкового джерела випромінювання для забезпечення якісної активізації мікрофлори.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.95 + П68-433

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Лисиченко М. Л. 
Створення сучасної лабораторної бази для дослідження широкого загалу питань з ідентифікації, керування, моніторингу різноманітних електромеханічних систем з продукцією компанії Schneider Electric / М. Л. Лисиченко, А. О. Лісняк, Ю. М. Хандола, М. Ю. Середин // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. Техн. науки. - 2015. - Вип. 164. - С. 62-63. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

На базі електротехнічної продукції та технічних рішень компанії Schneider Electric показано можливість створення сучасної лабораторної бази для дослідження широкого загалу питань з ідентифікації, керування та моніторингу різноманітних електромеханічних систем.


Індекс рубрикатора НБУВ: З291

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Луньова В. А. 
Інноваційний підхід до розвитку матеріально-технічної бази сільськогосподарських підприємств України / В. А. Луньова, В. М. Онегіна, М. Л. Лисиченко, О. В. Панкова // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - 2017. - Вип. 180. - С. 319-329. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Досліджено основні теоретичні аспекти формування організаційно-економічних засад розвитку матеріально-технічної бази (МТБ) сільськогосподарських підприємств (СГП) України. Досліджено суть поняття "матеріально-технічна база сільського господарства України", теоретичні положення матеріально-технічного забезпечення як чинника впливу на ефективність її використання, запропоновано ознаки інтенсифікації аграрного виробництва на основі інновацій, узагальнено теоретико-методичні підходи до оцінки стану й ефективності системи матеріально-технічного забезпечення галузі. Запропоновано синтез класичного та інноваційного підходів до формування і використання МТБ сільськогосподарського виробництва. Визначено поелементну структуру МТБ СГП. Розглянуто наявність основних видів техніки СГП України за 2011 - 2015 рр. Надано оцінку динаміці змін парку тракторів, комбайнів та сільськогосподарської техніки до показників енергетичного забезпечення. Оцінено віковий склад техніки і вказано на негативні тенденції збільшення ступеня його фізичного і морального зносу. Запропоновано заходи державної аграрної політики, які б сприяли зміцненню інноваційного потенціалу СГП та визначено пріоритетні напрями формування структурних елементів МТБ сільського господарства на інноваційній основі. Обгрунтовано напрями інвестиційно-інноваційного розвитку МТБ сільського господарства, що у подальшому може стати основою розробки комплексних програм інвестиційно-інноваційного розвитку галузі та ефективності використання її МТБ, спрямованих на забезпечення інтенсивного типу економічного зростання.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського